Bonusy

Opravdu specifickou hrou, kterou si na internetu můžete zahrát je onlinovka Howrse. Tato hra, která je určena především pro dívky, se hraje po internetu pouze pomocí prohlížeče. Nejedná se ovšem o žádnou jednoduchou hru, kterou dohrajete během pár hodin.

Jedná se o dlouhodobou hru, kterou budete hrát spíše několik měsíců. Výhodou této hry je kromě toho, že ji nemusíte instalovat také to, že je nabízena naprosto bezplatně.

Ve hře se staráte o koně či poníky, záleží, jakou rasu si zvolíte při registraci. Zajímavostí ve hře je to, že jsou zde i speciální, tzv. božští koně. Najdete jich tu několik, krátký přehled o nich najdete zde.

Topaz

Tento kůň byl vytvořen zkřížením božských koní Safíra Smaragda. Jeho výhody spočívají v tom, že mu můžete až 5 krát denně pogratulovat a za každé pogratulování získáte buď 50 bodů nebo diamant. Jeho dovednosti při narození jsou 1200. Tohoto koně nemůžete prodat.

Smaragd

Ve hře najdete toho Smaragd pouze jako klisnu. Stejně jako Topaze ani tohoto koně nemůžete prodat. Ve hře se tento kůň objevil v září 2011 a jeho výhoda je asi v tom, že jej lze využít ke zplození Topaze.

Safír

Safír se ve hře naopak vyskytuje pouze jako hřebec. Jeho hlavní výhoda spočívá v tom, že pokud ho budete každý den následovat na stránku jiného hráče, získáte bonusy ve formě bodů nebo diamantů.

Ruby

Dalším koněm je Ruby, který je v Howrse opět pouze jako hřebec. Stejně jako ostatní koně ho nemůžete prodat, ovšem budete díky němu mít na každé jeho narozeniny 5 diamantů a navíc ještě každý den vyroste.

Nefrit

Tento kůň se nerozmnožuje a ani ho nemůžete prodat. Pokaždé, když zís.ká novou dovednost, dostane jeho majitel diamant.

Mezi další božské koně, které můžete na Howrse najít, patří například Gypse, který vám přináší písek, Ametyst, díky kterému se vám zjevuje UFO nebo například Balios, díky kterému lze získat Nyktin balíček. Dalšími koni jsou potom Gaia a Ouranos, původní koně a také Croesus, díky kterému můžete získávat pasy